יישומים ניידים באדובי

Creative Cloud Capture Apps

Capture Apps

אפליקציות המשתמשות ללכידת השראה בסביבתכם ולאחר מכן להביא את ההשראה אל תוך תהליך היצירה שלכם בשולחן העבודה ובהתקנים הניידים.

Adobe Color CC

Color CC

צרו ערכות צבע בכל מקום בו ההשראה מכה בכם עם Adobe Color CC. ליכדו שילובי צבעים עם ה-iPhone שלכם, השתמשו בהם בפרויקטים שלכם באופן מיידי על-ידי שמירתם אל Adobe Creative Cloud Libraries או שתוכלו לסנכרן אותם עם שירות Adobe Color.

color-cc

Adobe Brush CC

Brush

צרו מברשות מותאמות אישית מתמונות שאתם מצלמים ב-iPhone או ב-iPad שלכם, תוכלו לשמור אותה אל Adobe Creative Cloud Libraries ולהשתמש בה בתוכנות Photoshop CC, Illustrator CC ובאפליקציה החדשה Photoshop Sketch.

brush-cc

Adobe Shape CC

Shape

רואים צורה שתרצו להשתמש בעיצובים שלכם? לכודו אותה עם ה-iPhone ו-Adobe Shape CC כדי להפוך אותה לוקטור. תוכלו לשמור אותה אל Adobe Creative Cloud Libraries ולהשתמש בה בתוכנות Photoshop CC, Illustrator CC או באפליקציה החדשה Illustrator Draw.

shape-cc


צילום והדמיה

Photoshop CC 2014

הביאו את כח ההדמיה הדיגיטלית של Adobe להתקנים הניידים שלכם, עם תאימות מלאה ל-Photoshop.

Adobe Photoshop Sketch

Photoshop Sketch

הביעו את עצמכם בכל מקום עם Photoshop Sketch, אפליקציית הציור של Adobe עבור iPad נותנת לכם כלי ציור טבעיים ומברשות מותאמות אישית. האפליקציה קשורה לקהילה של אמנים ומעצבים כדי לעורר את ההשראה שבכם.

Photoshop Sketch

Adobe Photoshop Mix

Photoshop Mix

Adobe Photoshop Mix נותן לכם כלים עוצמתיים קלים לשימוש, המאפשרים לכם לשלב ולחתוך התמונות, להחיל מראה ולבצע עריכות לא הרסניות על iPad ו-iPhone – והכל בתאימות ל-Adobe Photoshop CC.

Photoshop Mix


עיצוב ואיור

Illustrator

הרחיבו את כוחו של Adobe Illustrator להתקנים הניידים שלכם.

Adobe Illustrator Draw

Adobe Illustrator Draw

צרו עיצובים יפים וקטוריים על גבי ה-iPad שלכם עםAdobe Illustrator Draw האפליקציה מחברת אתכם לתוכן שלכם, לקהילה שלכם ולשולחן העבודה שלכם.

Adobe Illustrator Draw

Adobe Illustrator Line

Illustrator Line

ציירו בקלות ובשלמות קווים ישרים, צורות גיאומטריות, איורי פרספקטיבה, ועוד עם Adobe Illustrator Line, היישום הנייד של Adobe לציור מדוייק.

Adobe Illustrator Line


וידאו

Premiere

עריכת וידאו עם העצמה של Premiere Pro CC על הסלולר, יצירה ושיתוף סרטונים עם העולם.

Adobe Premiere Clip

Premiere Clip

בעזרת Premiere Clip ניתן ליצור קטעי וידאו מדהימים תוך דקות, בעזרת כלים נוחים לשימוש, כגון: טיפים, כרטיסי סיפור, ותבניות, Premiere Clip עוזר לכם לעשות סרטונים מדהימים.
ניתן לפרסם ולשתף את סרטוני הווידאו ישירות ברשתות החברתיות, או לשלוח אותם ל-Premiere Pro המותקן במחשב.

Adobe Premiere Clip