שירות פריסת חבילות

שירות פריסת החבילות של אדובי קריאטיב קלאוד נקרא Creative Cloud Packager והוא נועד בדר"כ לארגונים גדולים, הרוצים להטמיע את חבילות הענן של אדובי בקרב משתמשי הארגון.
אם אתה עסק עם 5 משתמשים ומעלה תוכל לקבל את כל המידע להטמעת השירות בארגונך בדף זה. המידע מיועד לאנשי/מחלקת ה-IT בארגונך.
במידה והנך מתקשה בכך תוכל לקבל את השירות ישירות מאיתנו בתשלום נוסף.

מהו Packager Creative?
Creative Cloud Packager הוא כלי המאפשר למנהלי מערכת פריסה של יישומי הקריאטיב קלאוד בהתאמה אישית ממקור מרכזי אחד. Creative Cloud Packager מבטיח סטנדרטיזציית גרסה על פני שולחנות עבודה מרובים, תוך חיסכון בעלויות התמיכה והעומס ברשת.

שאלות ותשובות בנוגע למוצר:

מה הם היתרונות של שימוש Creative Cloud Packager?

Creative Cloud Packager מאפשר לך, מנהל ה-IT, לשמור על כמות יישומי Creative Cloud (ועדכוני תכונה) המותקנים. פריסה מרכזית מבטיחה כי המשתמשים עובדים על אותה גרסת תוכנה, דבר המפחית את עלויות התמיכה. פריסה מרכזית גם מונעת עומס ברשת, ללא משתמשים המורידים את אותן התוכנות באותו הזמן.

התאמה וגמישות
התאמת חבילות הענן כדי לענות על צרכי הצוות. לדוגמה, ניתן לארוז את פוטושופ (Photoshop), אילוסטרייטור (Illustrator) ואינדיזיין (InDesign) עבור חלק מחברי צוות, ולאחר מכן לספק את כל כלי הווידאו למשתמשים האחרים. ככל שהצוות גדל ומתפתח, ניתן ליצור חבילות שונות ולפרוס אותן במטרה להבטיח תמיד לחברי הצוותים את הכלים שהם צריכים כדי להצליח. ניתן לבחור בגרסאות 32 סיביות או 64 סיביות של היישומים, ולציין אפשרויות תצורה מתקדמות, דבר המספק שליטה רבה יותר.

קלות שימוש
Creative Cloud Packager מספק ממשק קל לשימוש המפשט את ייצור חבילות הפריסה. החבילות הנוצרות על ידי Creative Cloud Packager הן בפורמטים מוכרים, סטנדרטיים בתעשייה (MSI ב-Windows, PKG ב-Mac OS), התואמים את מערכות פריסת הפתרונות המוכרים והמקובלים בתעשייה כגון SSCM ו- ARD.

אילו יישומים ניתנים לאריזה עם Creative Cloud Packager?

ניתן לארוז את כל יישומי הענן הכולל את יישומי CS6, בתוספת היישומים:Adobe Acrobat XI, Lightroom, Muse, וכלי Edge ושירותים נוספים.

האם ניתן להשתמש ב-Creative Cloud Packager כדי לארוז ולהתקין את חבילת הפרסום הדיגיטלי - Digital Publishing Suite, את Business Catalyst ו-Typekit למשתמשי הארגון?

לא. Digital Publishing Suite – הינו חלק מתוכנת אינדיזיין, InDesign ,Business Catalyst ו-Typekit הם שירותים שלא קיים להם יישום להתקנה. המשתמשים יכולים לגשת ל- Business Catalyst ול-Typekit הישר מפאנל הניהול שבאתר creative.adobe.com.

האם ניתן ליצור חבילות מותאמות אישית עבור המשתמשים?

כן, ניתן לבחור את היישומים והרכיבים להתקנה מהמוצר הארוז. ניתן גם לעשות חבילות מרובות כדי לאפשר ניהול קל של היישומים המותקנים בכל אריזה. ניתן לבחור בגרסאות 32 סיביות או 64 סיביות של היישומים הארוזים עבור מערכות הפעלה חלונות – Windows.

האם Creative Cloud Packager מתקין את האפליקציות?

Creative Cloud Packager אינה מבצעת התקנה, היא יוצרת חבילת פריסה המתעדת את החלטות ההתקנה של מנהל ה-IT מבעוד מועד. בעת יצירת חבילה באמצעות Creative Cloud Packager, מורדים היישומים והעדכונים שלהם, מוגדרות האפשרויות עבור כל מוצר, ונוצרת חבילה בפורמטי התקנה מקומית (MSI או PKG).

האם Creative Cloud Packager תומכת בהתקנים פיזיים (למשל, DVD) במקום להוריד את היישומים מהענן?

לא, Packager ענן Creative אינה תומכת התקניים פיזיים.

האם פריסה באמצעות Creative Cloud Packager טובה יותר מלאפשר למשתמשים התקנה עצמאית של Creative Cloud לצוותים?

זה תלוי ובמדיניות פריסת התוכנה של החברה בה אתה נמצא. חברות עם סביבות IT מאובטחות ירצו להשתמש ב- Creative Cloud Packager. היתרונות כוללים שליטה רבה יותר, יכולת ליצור חבילות מותאמות אישית ואת היכולת לבחור באפשרויות התקנה שלא יהיו זמינות למשתמשים בעת התקנת היישומים ישירות מהענן. כמו כן ניתן למנף את Creative Cloud Packager רק בכדי להוריד את היישומים ולפרוס אותם במערכת המחשוב, זה אומר שכל מכונה לא מורידה את אותה התוכנה מספר רב של פעמים. ברגע שהתוכנה במחשבים של המשתמשים שלך, הם יכולים לנהל אותם איך שהם רואים לנכון, בהנחה שיש להם את ההרשאות לעשות זאת.

כרגע אני משתמש ב-AAMEE עבור Creative Cloud עבור צוותים, מה אני עושה עכשיו?

Creative Cloud Packager צריכה לשמש במקום AAMEE עבור אריזת יישומי Creative Cloud. זה פשוט, יש רק להיכנס ל- creative.adobe.com ולהתחיל להשתמש ב-Creative Cloud Packager ניתן למצוא קישור בסרגל הניווט בצד יד ימין של קונסולת הניהול.

מה ההבדל בין AAMEE לבין Creative Cloud Packager?

ישנם שני הבדלים עיקריים: Creative Cloud Packager מאפשרת הורדת יישומי Creative Cloud ישירות מהענן (בניגוד לעבר שהיישום היה חייב מדיה או רישוי).
Creative Cloud Packager גם יכול להוריד עדכוני תכונה, דבר המספק שליטה רבה יותר.

האם ניתן להתקין Creative Cloud Packager ו-AAMEE על אותו מחשב?

כן, ניתן לקבל את שניהם Creative Cloud Packager ו-AAMEE על אותו מחשב. עם זאת, לא ניתן להתקין את כל המוצרים האחרים של Adobe הנמצאים במחשב כדי ליצור את החבילות.

אם יש למשתמשים שליטה על המחשבים שלהם (אין סביבת IT מאובטחת), האם הם יכולים להתקין עדכונים לאפליקציות הענן Creative Cloud בכוחות עצמם, או שמנהל ה-IT שולט בעדכונים?

אם יבחר מנהל ה-IT באפשרות השבתת עדכונים מתוך הגדרות Creative Cloud Packager, אפליקציית ניהול יישומי Adobe המעדכנת את היישומים לא תהיה זמינה למשתמשי הקצה. בתרחיש זה, מנהל ה-IT יכול לארוז את העדכונים דרך Creative Cloud Packager ויש לו שליטה מלאה על ההפצה של העדכונים.

היכן ניתן להוריד Creative Cloud Packager?

היכנס ל-creative.adobe.com והורד את Creative Cloud Packager ישירות מסרגל הניווט בצד ימין של קונסולת הניהול.

מה כלי פריסה ארגוניים עובדים עם Creative Cloud Packager?

Creative Cloud Packager יוצרת חבילות מקומיות המיועדות לעבוד עם כל פתרונות הפריסה הסטנדרטית בתעשייה, כולל SCCM, ARD, JAMF Casper, Absolute Manage, LANDesk.

אם אני רוצה שהמשתמשים יוכלו להוריד את יישומי Creative Cloud בכוחות עצמם?

Adobe מציעה בחירה ללקוחות כאשר מדובר בפריסת Creative Cloud for teams. ניתן לפרוס באופן מרכזי בארגון שלך באמצעות Creative Cloud Packager, או לאפשר למשתמשים שלך להוריד את התוכנה בעצמם (ברגע שהם קיבלו הזמנה ממך).

מה עליי לעשות אם אני זקוק לעזרה בשימוש Creative Cloud Packager?

ניתן לפנות אל מרכז השירות שלנו ולתאם מול איש המכירות לקבלת הצעת מחיר.