דרימוויבר CC

דרימוויבר CC הינה תוכנה המיועדת לתכנן, לפתח ולפרסם לאינטרנט ולפלטפורמות ניידים בלי לנבור בקוד. Dreamweaver CC מספק ממשק ויזואלי אינטואיטיבי עבור יצירת אתרי אינטרנט. כמו גם עורך, מציע תאימות לתקן המעודכן ביותר של האינטרנט, כמו גם תמיכה ל- HTML5/CSS3 jQuery.

דרימוויבר CC – חידושים עיקריים:

  • דרימוויבר CCעיצוב CSS בעריכה וויזואלית
  • פריסות גריד ליצירת עיצובי אינטרנט רספונסיביים
  • שילוב גופני אינטרנט Edge
  • אינטגרציה Edge Animate
  • גרור ושחרר יישומי ממשק משתמש jQuery
  • מייעל את זרימת העבודה עם ממשק משתמש פשוט
  • תמיכה ב- CSS3 כולל מעברים
  • הגדרות סינכרון

דרימוויבר CC הינו חלק מתוכנית הקריאטיב קלאוד. מה שאומר שיש לך גישה לכל העדכונים האחרונים ופרסומים עתידיים ברגע שהם זמינים. תוכל כעת להשתמש בהגדרות סינכרון כדי לשמור את ההגדרות וההעדפות המאורגנים על פני מספר עמדות עבודה. כמו גם שילוב עם Behance, כך שתוכל לשתף את הפרויקטים שלך ולקבל משוב מיידי מכל רחבי העולם.

עם Adobe Dreamweaver CC – הנחשב לחלק מתוכנית הקריאייטיב קלאוד – תהליך היצירה שלך הופך להיות חלק, אינטואיטיבי, ומחובר יותר. קח את זה במנוי פר תוכנה כיחידה אפליקציה או באמצעות מנוי שלם של כל מלאי התוכנות הזמינות בקריאטיב קלאוד המלא.

תכונות עיקריות:
מעצב CSS חדש – כלי עריכה חזותיים אינטואיטיביים שיעזרו לך ליצור קוד נקי, אינטרנט סטנדרטי ולהחיל במהירות מאפייני CSS כמו הדרגתיות וצלליות תיבה. לראות את ההשפעה בעיצוב שלך באופן מיידי. לא צריך יותר לעבור בחזרה לקוד. מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל.
פריסת רשת חדשה – לבנות עיצובי אינטרנט ופריסות רספונסיביות באופן חזותי. ממשק פריסת הרשת המשופר עושה את זה בקלי קלות בכדי לתכנן פרויקטים המציגים על המסך בגדלים שונים לשולחן עבודה, טאבלטים וסמארטפון.
הגדרות סנכרון חדשות – התחבר לקריאטיב קלאוד מכל מחשב וגש לכל קובץ, הגדרות כלליות והגדרות באתר. יש לך כל מה שאתה צריך בשביל לעבוד על הפרויקטים שלך, בכל פעם שאתה צריך את זה, בכל מקום בו אתה נמצא.
גופני אינטרנט חדשים – השתמש בספרייה העצומה, ההולכת וגדלה באדובי Web Fonts, מופעל על ידי Adobe Typekit. הוסף גופני אינטרנט וכלים מתקדמים מתוך דרימוויבר. הוסף טיפוגרפיה יפה ומנוסחת עם יותר שליטה בעת יצירת דפים שנטענים בסופר במהירות.
תמיכה בפלטפורמות מודרניות חדשות – פרויקטים באמצעות HTML ,CSS ו-JavaScript. לפתח דפים דינאמיים ב-PHP. פתח קוד בצורה יעילה יותר באמצעות קוד משופר כולל צביעת תחביר.
יישומי ממשק משתמש jQuery חדשים – לא עוד שימוש בכפתורים משעממים וסמלים גנריים. גרור ושחרר יישומונים ממשק משתמש jQuery. הוסף אקורדיונים כדי להציג לוחות תוכן מתקפלים. עדכן את כל מצבי הכפתור כדי שיתאימו אישית אל היישומים הניידים שלך ואל הממשקים.
זרימות עבודה חדשות ויעילות – ממשק CC Dreamweaver המודרני הוא פשוט יותר, עם זרימות עבודה חלקות יותר. תפריטים תלויים מאפשרים לך להחיל את הגדרותיך באופן אינטואיטיבי יותר, כך שניתן לפתח בצורה יעילה יותר.
תמיכה ב- Edge Animate CC – יבוא קומפוזיציות מ-Edge Animate CC לאתרים וליישומים ניידים – זוהי רק אחת מהדרכים הרבות שניתן להשתמש ב-Dreamweaver CC בשילוב עם כלים אחרים בקריאטיב קלאוד.
אנימציות CSS3 – הנפשת שינויים במאפייני CSS כדי ליצור אנימציות מותאמות אישית. בניית ממשקים שימשכו את סקרנותם של המבקרים ולהפוך את החוויה שלהם למהנה יותר. לשמור על שליטה רבה יותר של עיצוב אתרים כמו אלמנטים בדף בכוונון עדין וליצור אפקטים שובי לב.