אינקופי CC

InCopy הינו מעבד תמלילים מקצועי. המוצר משתלב עם תוכנת האינדיזיין. כאשר האינדיזיין משמש לפרסם חומר מודפס, כולל עיתונים ומגזינים, ואילו InCopy משמש לעיבוד תמלילים כללי.

אינקופי CC – חידושים עיקריים:

  • אינקופי incopy ccממשק משתמש מודרני
  • פנל Adobe Exchange
  • סנכרון גופנים
  • שילוב עם Typekit
  • תמיכה בתצוגת HiDPI ו- Retina
  • גמישות צפיה בעמוד
  • הטמעת קישור פשוטה
  • חיפוש וסינון גופן
  • עותק מדויק הולם

מעכשיו תוכל לקבל את הכל באותו עמוד. עם InCopy CC, סופרים, עורכים, ומעצבים יכולים לעבוד במקביל על מסמך יחיד מבלי לערוך אותו מחדש באמצעות תוכנות אדובי אחרות. כעת תוכל לקבל תמיכה בעבור צגי Retina, ותוכל לקבל פונקציות חדשות שיאפשרו לך למצוא גופנים במהירות, כמו גם תכונות אחרות בכדי לסייע לך לעבוד בצורה חלקה. אם יש לך חברות במנוי ה- Creative Cloud, תוכל לשמור את קבצי InCopy בענן, כך שתוכל לעבוד איתם מכל מקום.

 

עם Adobe inCopy CC – הנחשב לחלק מתוכנית הקריאייטיב קלאוד – תהליך היצירה שלך הופך להיות חלק, אינטואיטיבי, ומחובר יותר. קח את זה במנוי פר תוכנה כיחידה אפליקציה או באמצעות מנוי שלם של כל מלאי התוכנות הזמינות בקריאטיב קלאוד המלא.

תכונות עיקריות:
ממשק משתמש מודרני – מראה חדש ומבריק. שליטה בבהירות ממשק המשתמש, בכדי לצפות בפריסות בצורה ברורה יותר.
פנל Adobe Exchange – מהווה מקור מצוין להרחבות, תוספות, תבניות ועוד. חלק ממשאבים ניתנים בחינם, אחרים זמינים לרכישה בנפרד. הכל כבר נוצר כדי להביא פונקציונליות נוספת ל- InCopy.
סנכרון גופנים – ניתן כחלק ממנוי ה- Creative Cloud, תכונה שמשנה את הדרך בה אתה עובד עם Type. כעת ניתן למצוא במהירות את הגופן המושלם מתוך ספרייה הולכת וגדלה של Adobe Typekit, ניתן לסנכרן אותם את תוך המערכת שלך, וניתן להורידם באופן מיידי לשימוש.
Typekit סט גופנים לשולחן עבודה – מהירות גישה לספרייה עשירה של גופני שולחן העבודה Typekit ישירות מתפריט גופן InCopy. להפחתת בעיות של מסמכים עם גופנים חסרים, InCopy עכשיו מוצא את גופני Typekit החסרים לך כאשר הקובץ נפתח ומבקש ממך לסנכרן אותם בלחיצה אחת.
תמיכה בתצוגת HiDPI ו- Retina – מטקסט לגרפיקה מורכבת, כל אלמנט של עיצוב יהיה בזכות בהירות וחיוניות רבה יותר לתמיכה בתצוגת הרטינה ברזולוציה גבוהה על גבי ה- MacBook Pro החדש של אפל.
גמישות צפיה בעמוד – ערוך בתצוגה המתאימה ביותר למשימה הנוכחית שלך. צפה במציג מעברי שורה בדיוק של 100%. "תצוגת סיפור" מספקת לך עיבוד תמלילים מהיר יותר. ותצוגת הפריסה מאפשרת לך לערוך את הטקסט בהקשריו.
הטמעת קישור פשוטה – כעת יצירה וניהול של קישורים הינם פשוטים יותר, מהירים יותר, ואינטואיטיביים יותר. ניתן להשתמש בפקודות לחיצה ימנית בכדי ליצור בדיקה לקישור. ניתן לנהל ביעילות קישורים ולערוך את השמות שלהם בהרכב משופר. העיצוב האוטומטי מסייע לזהות את כל קישור בפריסת העבודה.
חיפוש וסינון גופן – מצא את הגופן המושלם במהירות. הקלד חלק כלשהו משם גופן, כגון "Bold", "Semicondensed", "נטוי", או כל חלק משם משפחת גופן, ותראה רק את הגופנים התואמים את קריטריונים שהוקשו. כעת ניתן גם לסנן אותם בגופני Typekit.
עותק מדויק הולם – צג מידע copyfit תוך כדי העבודה. משוב חזותי קבוע מראה כמה מקום נשאר – או כמה רחוק אתה מהגבול. ניתן בקלות לעקוב אחר עומק סיפור, כמו גם שורה, מילה, וספירת תווים.