אינדיזיין CC

אינדיזיין CC נחשבת ליישום הוצאה לאור שולחנית מקצועית, דגש על מתן שליטת פיקסל מושלמת בעיצוב וטיפוגרפיה. ניתן ליצור דפים אלגנטיים ומרתקים להדפסה או תצוגת מסך גם בעת התאמת הפריסות שלך ביעילות למספר התקנים וממדי דף.

אינדיזיין CC – חידושים עיקריים:

אינדיזיין CC

  • ביצועים מהירים יותר
  • ממשק משתמש מודרני
  • תמיכת תצוגת רשתית בטכנולוגית HiDPI
  • חיפוש גופן ובורר גופן חדש
  • תצוגה מקדימה של גופן בזמן אמת
  • תצוגת מועדפים של גופנים
  • מחולל קוד QR
  • שיפורי EPUB

בגרסת אינדיזיין CC החדשה מבית אדובי הניתנת לרכישה רק בתוכנית האדובי קריאטיב קלאוד ישנן מספר תכונות חדשות ושימושיות, לצד מגוון רחב של שדרוגים ושיפורים.
השינוי הבולט ביותר בתוכנת InDesign CC, הוא ממשק המשתמש החדש הכהה יותר, המיישר קו יחד עם התוכנות האחרות פוטושופ ואילוסטרייטור. גם כאן אגב, כמו בתוכנות האחרות בקבוצה, אתה יכול לשלוט על הבהירות של מסגרת האפליקציה, מה שמקל להתאים אישית את המראה לטעם שלך.
כמו כן, ישנה תמיכה חדשה עבור צגי HiDPI שמאפשרת לבעלי Pro MacBook לקבל תצוגה מקדימה ברורה וחדה לעבודות שלהם, כאשר רמת הביצועים הינם בתמיכה עם ריבוי ליבות, הדבר בולט במיוחד כאשר רוצים ליצור קבצי PDF.
ישנם גם שיפורים בפרודוקטיביות הכוללים חיפוש חדש עבור מסנן-גופן, דבר המאפשר לך ליצור קבוצות של גופנים המותאמים אישית על פי טעמך, לאתר במהירות את הגופן שאתה רוצה, בעוד תצוגת הגופן מראה לך בדיוק איך ייראו גופנים שונים בפריסה שלך בזמן אמת, כמו כן תוכל לשנות את בחירת הגופן באמצעות מקשי החצים שלך.

להלן מקצת התכונות החדשות הטובות ביותר ב- InDesign CC:
חיפוש גופן (בורר גופן):
אינדיזיין CC טקסטמסנן חדש בעל אפשרות חיפוש בחלק העליון של פנל הגופן המאפשר לך לאתר את הגופן שאתה מחפש במהירות ובקלות. ניתן להקליד את האותיות הראשונות של שמו של גופן ומיד הגופן יסונן באופן מיידי ברשימה, לחילופין ניתן לחפש גופנים עם המילה מודגשת בתוך השם. דבר זה חוסך זמן משמעותי, והוא אופייני לשיפורים שנמצאו ב- InDesign CC.
תמיכת HiDPI:
צגים עם רזולוציה גבוהה הופכים להיות נפוצים יותר ויותר, עם מחשבים כגון MacBook Pro המוביל את טכנולוגיית ה- HiDPI. חלק מהיישומים של Adobe כבר מעודכנים לנצל את השינוי הנ"ל, וכעת מצטרף InDesign לטובת אלו המחפשים פיתרון לטקסט לא מטושטש. שיפורים אלו יאפשרו כעת לטקסט להיראות חד יותר כדי להבהיר אותם עם גימור חלק יותר. היו גם שינויים שנעשו במנוע העיבוד, המאפשר למחשבים מרובי-ליבה להגמיש את כוח העיבוד שלהם, ניתן בקלות להבחין בשיפור מהירות העיבוד בעת ביצוע זום וצילום פנורמי למסמכים. שיפור הביצועים הבולט ביותר ניכר כאשר מייצאים לקבצי PDF
גופן מועדף:
אינדיזיין CC תגיותמי שעובד בסביבה ארגונית שבה משתמשים באותה בחירה תמיד של גופנים, בוודאי יאהב את התכונה הבאה: מועדפים לגופן חדש. במילים פשוטות זה מאפשר לקבץ את הגופנים המועדפים יחד, כך שאין צורך לדשדש עם אוספי הגופנים כולם, ניתן גם לגשת במהירות לגופנים הנפוצים שלך. תוספת פשוטה זו מבדלת באופן משמעותי את זרימת העבודה שלך.
תצוגה מקדימה של גופן מיידי:
עכשיו ניתן לראות באופן מיידי איך הגופן ייראה, גם כאשר עובדים דרך האופציות הקיימות. ניתן לבחור טקסט כלשהו, ​ול​השתמש במקשי הסמן בתוך בחירת הגופן הנפתח כדי לדפדף בין אפשרויות הגופן השונות, אינדיזיין CC נותן תצוגה חיה ומיידית של בחירת הגופן באתר ומאפשר לקבל החלטות טובות יותר בשאלה האם גופן מסוים יעבוד במצב מסויים או לא.