אודישן CC

Adobe Audition הינה תוכנת עריכת אודיו דיגיטלית שמציעה עריכת רצועות אודיו, סביבת מיקס ועריכה לא הרסנית ובעלת תצוגת עריכת wave.

אודישן CC – חידושים עיקריים:

  • אודישן CCSound Remover
  • עיצוב צליל מתקדם
  • תצוגה ספקטרלית משופרת
  • תצוגה מקדימה של העורך
  • עריכת עבודה הלוך ושוב
  • כיוונון אודיו
  • עריכה מרובה משופרת
  • יישור דיבור אוטומטי
  • מדידת עוצמת ITU

ליצור ולספק אודיו יפים תוך שימוש בכלים יותר מחוברים ועשרות תכונות חדשות, כוללים תכונת הסרת סאונד, שיכול לחסל את הצלילים הלא רצויים מכל קובץ על ידי ניתוח מבחר קטן.
Adobe Audition CC מעניק לך גישה לתכונות חדשות ברגע שהם שוחררו, והוא משולב עם כלים אחרים של אדובי לוידאו ואדובי לאודיו לעריכה אפקטיבית מההתחלה ועד לסיום הפקת הוידאו.

 

עם Adobe Audition CC – הנחשב לחלק מתוכנית הקריאייטיב קלאוד – תהליך היצירה שלך הופך להיות חלק, אינטואיטיבי, ומחובר יותר. קח את זה במנוי פר תוכנה כיחידה אפליקציה או באמצעות מנוי שלם של כל מלאי התוכנות הזמינות בקריאטיב קלאוד המלא.

תכונות עיקריות:
Sound Remover – הסרה קלה וספציפית של אלמנט אודיו במספר לחיצות בלבד. בחר את המדגם של הקול הלא רצוי, תכונה זו תסרוק את כל הקליפ ותסיר את האלמנט מההקלטה. ניתן לתקן או לשחזר דיאלוג ושמע בכדי לספק תוצאות טהורות מהר יותר.
עיצוב צליל מתקדם – Adobe Audition כוללת כלים רבים חדשים ומשופרים עיצוב צליל, כוללים מחולל רעש ופסיעה בנדר, המאפשרים לך ליצור צלילים ואלמנטי-צורה לעצב את האפקט המושלם.
תצוגה ספקטרלית משופרת – עריכת אודיו בדייקנות כירורגית באמצעות יכולות משופרות בבחירת עורך תצוגה ספקטרלית. ניתן לבצע בחירות מרובות, ליצור אזורים מורכבים ולהחיל תיקונים מדויקים יותר עם כלי עריכה חזותיים הדומים לאלו שבתוכנת הפוטושופ.
תצוגה מקדימה של העורך – חיווי לאישור העריכה לפני שמירתה. עם התצוגה המקדימה של עורך, אתה יכול מבחינה ויזואלית להשוות כיוונונים בצורת גל, להציג חלקי קבצים מרובים בו זמנית, ולאשר מתיחת זמן טרם יישום השינויים.
עריכת עבודה הלוך ושוב – עריכה הלוך ושוב ללא תפר ברצועות האודיו מאפשרת לשלוח קליפים, תערובות, או רצפים מתוך תוכנת הפרימייר פרו לאודישן ולהחזירם חזרה לעריכה, שיקום ויצירת פסקול מלא.
כיוונון ועידון אודיו – כעת תוכל לעבוד ביעילות עם ממשק יעיל המשולב בלוחות עוגן בכדי להדגיש את הכלים הדרושים לך ביותר, תוכל כעת להשתמש בקיצורי דרך חדשים, כלי ניווט, ותצוגת ציר זמן בכדי לעבוד בצורה חכמה ולסיים מהר יותר.
עריכה מרובה משופרת – טיפול ברור ומקיף לקליפ, מניפולציה, וכלי קיבוץ החוסכים בזמן וזאת על ידי האפשרות של עיצוב פרויקטים מרובים וגדולים במהירות, והחלת שינויי עריכה ואפקטים למספר קליפים, ניתן לארגן את השמע במסגרת פרויקטים בקלות.
יישור דיבור אוטומטי – החלף דיאלוג מיקום עם ADR ויישר אותו בצורה מושלמת, גם אם השמע המקורי כולל רעשי רקע. ניתן לתקן בעיות סנכרון שפתיים בקלות ולספק ערך ייצור טוב יותר מהר יותר.
מדידת עוצמת ITU – תוכל לעמוד בתקנות השידור של היום, עם מוניטור עוצמה מובנה בזמן שאתה עובד. פנל רדאר ITU עוצמתי מספק משוב חזותי, כך שתוכל למצוא במהירות ולתקן קטעי אודיו שיחרגו ממגבלות נפח.